Üyelik Sözleşmesi

Bu forumda kabul ettiginiz koşullar çerçevesinde, kesinlikle cinsel içerikli, yanlış, yanıltıcı, örgütleyici (yasadışı), kırıcı, kişisel gizlilik haklarına, Uluslararası ve Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına aykırı içerigi olan mesajlar yazamazsınız. Bunun yanında telif hakkı içeren dosya vb şeyleri de paylaşamazsınız. Spam (istenmeyen mesaj), flood (aynı mesajın tekrarlanması), reklam, zincirleme mektup, piramit şemaları, ve taciz kesinlikle yasaktır.

Yolladıgınız hiç bir mesaj ne forum ekibi ne de forum sahipleri tarafından yasallıgı onaylanamaz. Lütfen şunu unutmayin, biz atılan her mesajı anında görüntülemeyiz, ve iletilerin içerigi bizim sorumlulugumuzda degildir. Paylaşilmiş/Verilmiş bilgilerin hiç biri hakkında yararlıdır, tamamlayıcıdır gibi garantiler veremeyiz.

Yazmış oldugunuz mesajlardan şahsiniz sorumlu tutulacaktır.

Kayıt esnasında size kullanıcı adını seçme özgürlügü verilmektedir. Tavsiyemiz isminizin size özgü olmasıdır. Ardından kayıt ettiginiz hesap ile ilgili, şifrenizi yöneticiler dahil kimseye vermemeyi kabul etmiş sayılıyorsunuz (yasa ve güvenlik sebepleri). Bunun yanında başka bir kullanıcının hesabını kullanmamayı da kabul etmiş sayılıyorsunuz. Hesabınızın güvenligi için önerimiz karışık ve özel şifreler kullanmanızdır.

Kayıt olduktan sonra profil alanlarınızı istediginiz gibi düzenleyebilirsiniz. Fakat profil alanlarınızda kullandıgınız her türlü illegal durumda yöneticiler sizi uyarmadan alanınızı düzenleyebilir veya silebilir

Not; her mesajınızın IP numarasi kayıt altına alınmaktadır, bunun nedeni ise IP numaranızın veya ISP nizin daha önceden banlanmış olabilecegidir. Bu durum sadece anlaşmanın önemli bir parçasını ihlal etmeniz durumunda oluşabilir.

Ek not; yazılım çerezler yerleştirmektedir, browserinizin ara belleginde hakkınızda küçük bir text dosyası (Kullanıcı Adınız ve şifreniz mevcuttur). Bu sadece giriş/çıkışlarınız içindir. Yazılım bunun haricinde bilgisayarinizdan bir bilgi almaz.

Kabul ediyorum kutucugunu işaretlediginizde yukarıdaki tüm şartları kabul etmiş sayılırsınız.