Gönderen Konu: Vazgeçilmezlerimiz.  (Okunma sayısı 16440 defa)

Çevrimdışı Rindâne

  • Y
  • Tam
  • *****
  • İleti: 227
    • Öğretmenler Forumu
Vazgeçilmezlerimiz.
« : 20 Nisan 2009, 08:55:40 »
Merhaba

 Forumumuz tüm kullanıcılara açık bilgi ve görüş paylaşım alanıdır. Ancak başka sitelerden kopyala yapıştır yöntemiyle yapılan paylaşım bizim için paylaşım değildir ve bu yöntemi onaylamıyoruz. Bilgi paylaşımı, üretilen bilginin paylaşımı demektir. Sadece kendi ürettiğimiz bilgiyi veya düşünceyi paylaşmak vazgeçilmezlerimizdendir. Eğer başka bir web sitesindeki bir içeriğin forum kullanıcıları için yararlı olduğunu düşünüyorsak kısa bir alıntı yapıp içeriğin tamamını okumak için diyerek asıl içeriğin olduğu web sitesine link vermenin en doğru yöntem olduğunu düşünmekteyiz. Bir yerlerden kopyalayıp başka yerlere yapıştırıp kendi bilgisiymiş gibi sunan insanlar bilgi üretemeyen insanlardır, bizler bilgi üretebilen insanlarla bir arada olmak istiyoruz, bu en önemli şiarımızdır... LÜTFEN KOPYALA YAPIŞTIR YAPMAYALIM...

 Telif haklarını ihlal eden içerik eklenemez.

 Forumumuzda karşılıklı saygı vazgeçilmezlerimizin en önemlilerindendir..

 Dilbilgisi kurallarına uymak ve düzgün Türkçe kullanmak da vazgeçilmezlerimizdendir.

 Polemik yaratacak (siyaset, din, futbol gibi) konular, zaman içinde kırıcı boyutlara varabileceği için bu tür konuların açılmasını onaylamıyoruz.

 Uluslararası ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı, yetişkinlere yönelik, telif haklarını ihlal eden konular açılamaz.

 Amacımız çok ziyaretçimizin, çok üyemizin ya da çok içeriğimizin olması değildir, bize göre nitelik nicelikten önce gelir. Amacımız bilgi üretebilen insanların bilgilerini herkesle paylaşabileceği nitelikli bir sanal ortam oluşturmaktır. Bölüm yöneticileri, konu hakkında uzman öğretmenlerimizdir, bu da niteliğe ne kadar önem verdiğimizin bir göstergesidir.
Öğretmenler, yeni nesil sizlerin eseri olacaktır.
Mustafa Kemal ATATÜRK

Çevrimdışı nebil

  • Yeni
  • *
  • İleti: 1
Ynt: Vazgeçilmezlerimiz.
« Yanıtla #1 : 15 Ocak 2015, 13:44:56 »
Benim amacım da aynı kategoride olması  yalnızca eğitim olmalı

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26