Öğretmenler Forumu

Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  

Haberler:

Gönderen Konu: Banu Avar Sınırlar ötesinde  (Okunma sayısı 8165 defa)

Rindâne

• Y
  • Tam
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
    • Öğretmenler Forumu
Banu Avar Sınırlar ötesinde
« : 07 Aralık 2009, 21:20:36 »

Bir zamanlar TRT de yayınlanan Ban Avar'ın sınırlar ötesinde programı artık Avrasya Tv de yayınlanıyor, ben de geç bilgi için kendime kızıyorum. TRT de iken her hafta hiç kaçırmadan izliyordum ama birden bire ortadan kayboldu. Demek ki TRT yönetimi Banu Avar'ın Sınırlar Ötesinde programını sakıncalı bulmuş olmalı. Ama Türk Ulusu kendinden olanı bilir ve Banu Avar'ı ve sınırların ötesinde programını izlemeye devam eder. Tıpkı gemici hocamın tavsiye ettiği Nihat Genç programını izlediği gibi.
http://www.banuavar.com.tr/
Öğretmenler, yeni nesil sizlerin eseri olacaktır.
Mustafa Kemal ATATÜRK

murat

• Tam
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • sevgi hoşgörü mutluluk
Ynt: Banu Avar Sınırlar ötesinde
« Yanıtla #1 : 07 Aralık 2009, 21:49:39 »

Ben de Nihat Genç'in yeni bir kitabını buldum ama alacağım. sadece başbakan okusun başlıklı merak ettim .
hayattan çok şey bekleyenler,
hayat için ne yaptığını gözden geçirmelidir. Sizler için hazırladığım daha çok gençlerin hayatında iz bırakacak bir kitap.
 ÜCRETSİZ KİŞİSEL GELİŞİM KİTABI İLGİNİZİ ÇEKERSE link alt satır
https://sway.com/GCyRCLviwWjL32oL

gemici

• Acemi
  • **
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
    • Safranbolu Hasan Gemici Eğitim Uygulam Okulu
« Yanıtla #2 : 08 Aralık 2009, 16:52:27 »

Sevgili Murat; sadece başbakan okusun diyorsa, sen neden okuyorsun.
Emin bey; Banu Avar'ı zaman zaman izliyor, anlattıklarına çok hayret etmemekle birlikte etkilenmemek mümkün değil.

Tüm forum ziyaretçilerine Nihat GENÇ ve Banu AVAR'ı izlemelerini bir kez daha tavsiye edelim. Nihat GENÇ'in program videoları google'da kolayca bulunuyor. Birkaç programını izledikten sonra "felsefe" ile "hayat" ın nasıl içiçe yorumlandığını hayretle izliyorsunuz. Bir de çok önemsediğim atasözü, fıkra ve benzeri örneklemelin dili Nihat GENÇ ile bir başka diyorum.

murat

• Tam
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • sevgi hoşgörü mutluluk
« Yanıtla #3 : 08 Aralık 2009, 17:54:21 »

Her ikisini de izleyeceğim teşekkür ederim. İnsanoğlu meraklı işte Başbakan okusun dediği için ben de Başbakanın neler okuduğunu merak ettim. :)
hayat için ne yaptığını gözden geçirmelidir. Sizler için hazırladığım daha çok gençlerin hayatında iz bırakacak bir kitap.

gemici

• Acemi
  • **
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
    • Safranbolu Hasan Gemici Eğitim Uygulam Okulu
« Yanıtla #4 : 16 Aralık 2009, 16:09:54 »

Sevgili Murat;
Meraklı, araştırmacı kişiliğin forumda hemen ön plana çıktı. Seni tebrik ederim. Ben 40 yıllık öğretmenim; bunun son 17 yılı yöneticilikle geçti. Bu 17 yılın da 13 yılı zihin engellilerde. Bir öğretmen yöneticiyim, idareciyim diyorsa bil ki % 70-80'i müdür yardımcısıdır. Çünkü müdürler çoğu kez okul müdürüyüm der; tam tersi orandakiler ise müdürüm demez, yöneticiyim der. Şimdi sanırım benim müdür mü yoksa müdür yardımcısı mı olduğumu anlamışsındır.

murat

• Tam
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • sevgi hoşgörü mutluluk
« Yanıtla #5 : 20 Aralık 2009, 16:41:23 »

Evet sevgili müdürüm, anladım. Sizin de dümdüz birisi olmadığınız. Kaderci olmaktan çok niçin nedenleri soran kimliğiniz okunabiliyor. Bir şey yapmadan bıla bıla laf üretmek bize göre değil. İşimizi yaparken aynı zamanda kimilerinin marjinal bu adam laflarına aldırmadan bir çok etkiler yapabileceğimizi düşünüyorum. Atalet beni çok bunaltıyor. Öğrencilerimle birlikte bunu her yıl biraz daha artarak kırmaya çalışıyoruz. Okulda sevgili müdürümüz de destekliyor. bir kuruş ücret talebimde yoktur. Çünkü bunun maddi değeri ölçülemez diye düşünüyorum. Bana piramitgenç kişisel gelişim bürosu verdi tüm öğrencilerimle birlikte harıl harıl çalışıyoruz. Sevgi ve saygılarımla.