Öğretmenler Forumu

Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  

Haberler:

Gönderen Konu: Trafik Okulu Projesi  (Okunma sayısı 3628 defa)

MbbTrafik

• Yeni
  • *
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • Toplam İleti: 1
Trafik Okulu Projesi
« : 04 Ekim 2010, 16:44:45 »

Herkese merhaba,

Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim Genel Müdürlüğü Trafik Okulu Projesi başlattı. Bu proje kapsamında trafik konusunda yeterli malzemeye sahip ve yeterli eğitimi verebilen okullar Trafik Okulu Bayrağı ve Trafik Okulu Plaketi ile ödüllendirilecekler.

Proje için belirlenen kriterlerden onay almak gerekiyor. Ayrıntılı bilgi için http://iogm.meb.gov.tr/files/trafik_okul_dokuman.pdf adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bizde M.B.B. Trafik Mühendisliği olarak Trafik Okulu Projesi kapsamında Trafik Projeleri geliştirdik. Birçok okulumuza Trafik Eğitim Laboratuvarları ve Seyyar Trafik Eğitim Parkları kurarak, Yerel Yönetimler, İl Özel İdareleri ve Emniyet Müdürlükleri ile beraber binlerce öğrencimizin görsel ve uygulamalı olarak gerçek anlamda bir trafik eğitimi almasını sağladık.

Kurucumuz Karayolları Genel Müdürlüğü'nden emekli, Trafik Başmühendisliği ve Bölge Müdürlüğü yapmış İnşaat Mühendisi Mustafa BEKAR'ın bilgi birikimi ve tecrübesi ile Trafik Eğitiminde ülkemize hizmet vermekteyiz.

Çalışmalarımızı www.trafikokuluprojesi.com adresinden takip edebilir, bizlere bu sitedeki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Tüm öğretmenlerimize iyi bir eğitim yılı dileriz.

Burak BEKÂR
Yüksek İnşaat Mühendisi
Trafik Öğretmeni